KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14886245
nr 1488 6245
Kopparstick
2 st, 1700-/1800-tal, yttermått inklusive ram: 44x53 & 47x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:27:50
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)